Akumulatorki NiMH

Panasonic High Capacity
Akumulatorki Panasonic High Capacity zostały stworzone do urządzeń o wysokich wymaganiach energetycznych. Nowa seria to jeszcze lepsze, wydajniejsze ogniwa. Cechują się realną pojemnością: akumulatory R6/AA na poziomie 2700mAh, a R03/AAA na poziomie 1000mAh. Wysoką jakość i niezwykłą wydajność zawdzięczają wysokim standardom produkcyjnym - akumulatorki Panasonic zostały wyprodukowane w Japonii. W stosunku do podobnych ogniw charakteryzują się zwiększoną żywotnością (ilością cykli ładowania bez widocznej straty pojemności).

Panasonic High Capacity są dedykowane dla najbardziej wymagających urządzeń elektronicznych / elektrycznych. Nadają się do profesjonalnych zastosowań i bez problemu znoszą wyładowanie bardzo wysokim prądem.
R6/AA Panasonic 2700 mAh<br>
blister 4 szt.
R6/AA Panasonic 2700 mAh
blister 4 szt.
R03/AAA Panasonic 1000 mAh<br>
blister 2 szt.
R03/AAA Panasonic 1000 mAh
blister 2 szt.
R03/AAA Panasonic 1000 mAh<br>
box 4 szt.
R03/AAA Panasonic 1000 mAh
box 4 szt.
Panasonic
Wysokiej jakości ogniwa nowej generacji, wyprodukowane przez czołowego producenta - firmę Panasonic. Akumulatorki Panasonic łączą w sobie zalety standardowych ogniw Ni-MH, oraz baterii alkalicznych.

Główne cechy akumulatorów Panasonic:

- Akumulatory gotowe do użycia przez 365 dni -

Używaj > ładuj > przechowuj > używaj. Do roku przechowywania akumulatory Panasonic zachowują aż do 80% mocy

- Ready to Use -

Kup > otwórz > używaj natychmiast. Nowe akumulatory Panasonic opuszczają fabrykę w pełni naładowane, dlatego mogą być użyte zaraz po zakupie.

- Akumulator na całe życie -

Do 1600 cykli ładowań, dla wielu osób będą to akumulatory na całe życie!

- Niezawodność -

Odpowiedni do zastosowań w większości urządzeń, w dużej rozpiętości temperatur: od -10 st. C do 65 st. C.

Inne cechy akumulatorów Panasonic:

Akumulatory Panasonic będą lepszym wyborem niż baterie alkaliczne przy ekstremalnych temperaturach w zimie lub lecie, ponieważ można je stosować bez obaw w temp. od -10 do +65 st. C, podczas gdy w takich temperaturach baterie pierwotne nie będą działać (zimno) lub mogą wylać (ciepło).

Akumulatory cechują się wysokim natężeniem prądu i niskim oporem wewnętrznym. Zastosowane w aparatach fotograficznych i lampach błyskowych umożliwiają wykonanie większej ilości zdjęć, a także zapewniają szybsze robienie zdjęć.
Akumulatorki Panasonic Evolta R6 AA 1900mAh
Akumulatorki Panasonic Evolta R6 AA 1900mAh
Akumulatorki Panasonic Evolta R03 AAA 750mAh
Akumulatorki Panasonic Evolta R03 AAA 750mAh
 
Everactive NC-1000 PLUS
Zapraszamy do zakupów
w hurtowni internetowej
www.hurt.com.pl

hurt.com.pl - importer i dystrybutor produktów firmy Sanyo


Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu uzyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam